10 مهر 1401 ساعت 03:23


به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد، مهندس سیدعلی حسینی با بیان این مطلب در برنامه زنده رادیویی «شهر ما» که از صدای خراسان رضوی پخش شد، اظهار کرد: در روزهای پایانی ماه صفر شاهد حضور زائران پیاده‌ای خواهیم بود

با استفاده از اتوبوس‌های پایانه‌های مسافربری مشهد خود را به مقصدشان برسانند. به همین منظور برای سرویس‌دهی به زائران و عزادارانی که به مناسبت شهادت پیامبر اکرم(ص) و امام رضا(ع) به مشهد می‌آیند، آمادگی کامل داریم.
وی افزود: از 3 ماه پیش جلساتی با پلیس راهور، پلیس نیروی انتظامی، شورای هماهنگی هیئات مذهبی، دادگستری و... برگزار کردیم تا خدمات‌رسانی شایسته‌ای را ارائه دهیم.
مدیرعامل سازمان پایانه‌‌های مسافربری شهرداری مشهد با اشاره به ضرورت هماهنگی مسافران برای تهیه بلیت، عنوان کرد: همچنین جایگاه‌هایی در پایانه امام رضا(ع) برای اتوبوس‌های دربستی در نظر گرفته شده تا مانع از سردرگمی مسافران شود.
مهندس حسینی اضافه کرد: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته، مساجد اطراف پایانه امام رضا(ع) برای اسکان موقت و اضطراری زائران در نظر گرفته شده است. همچنین 400 تخت برای اسکان موقت زائران در پایانه مسافربری آماده شده است.
وی خاطرنشان کرد: در کنار پایانه امام رضا(ع)، خدمات حمل و نقلی همچون تاکسی، اتوبوس و قطارشهری آماده سرویس‌دهی به زوار است.
مدیرعامل سازمان پایانه‌‌های مسافربری شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین تدابیر ویژه‌ای برای حفظ و تامین امنیت مسافرانی که وارد پایانه می‌شوند، در نظر گرفته شده است تا مسافران و زائران با آرامش خاطر برای انجام مراسم مذهبی آماده شوند.

Back to Top

Template Design:Dima Group